Sākumlapa | Forums | Anime Faniem | FAQ | Mēs draugos | Raksti mūms | YouTube kanāls

[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Portāls » Fanu darbi » AMV by IroniC ^^ (^^)
AMV by IroniC ^^
IroniCДата: Trešdiena, 25.07.2012, 23:10 | Сообщение # 1
Ierindnieks
Grupa: Lietotājs
Ieraksti: 8
Reputācija: 0
Status: Offline
Sveiki! Sveiki! Sveiki! Gribēju iepazīstināt ar sevi šādā veidā, parādot vienu no maniem darbiem jeb amv, amv taisu nepārāk ilgi, kādus 8 mēnešus :))) ^^ Prieks iepazīties ar jums visiem ^^ ( Mani sauc Kaspars vai varat saukt vienkārši par Ironic ^^ :*


 
H[o_0]LiGaNДата: Ceturtdiena, 26.07.2012, 01:48 | Сообщение # 2
Pulkvedis
Grupa: Administrators
Ieraksti: 227
Reputācija: 5
Status: Offline
Konnichiwa!

Amv burvīgs, bet
Quote (IroniC)
amv taisu nepārāk ilgi, kādus 8 mēnešus

Priekš 44 sekundēm padaudz...


x: Gribu dzīvot Japānā!
y: Japānas irsis
x: aj, nu nyahuj to Japānu...
 
IroniCДата: Ceturtdiena, 26.07.2012, 07:28 | Сообщение # 3
Ierindnieks
Grupa: Lietotājs
Ieraksti: 8
Reputācija: 0
Status: Offline
Nē, nē tu ne tā saprati aaa taisu jau 8 mēnešus visādus video bet to pa 4 h kautkur, hmm kawaii cerams ka saprati kopumā jau 8 mēnešus kā sāku editot vari pa4ekot channel tur ir kādi 40 vid hero tikai neskaties vecos, man par viņiem kauns. sm18 Beidzot vismaz esmu atradis Latvijas anime forumu :D Savādāk ar kanādiešiem tikai nācās tusēt.Ā un vēl, kas. Es gribēju pajautāt vai tu pazīsti kautkādus amv maeikerus no latvijas :D gribu savākt latvijas amv studiju, bet pagaidām mēs esam tikai divi ar brālēnu :'( Šis te ir studijas intro ^^

Studijas mērķis ir piesaistīt vairāk cilvēkus anime music video editam un kad savāksies studija, domāju taisīt pamācības latviešu valodā iesācējiem, gribu lai Latvijā šī lieta arī atīstās love




Ierakstu rediģēja IroniC - Ceturtdiena, 26.07.2012, 17:50
 
H[o_0]LiGaNДата: Ceturtdiena, 26.07.2012, 13:17 | Сообщение # 4
Pulkvedis
Grupa: Administrators
Ieraksti: 227
Reputācija: 5
Status: Offline
IroniC-san, emm... nu Kadiljaks itkā māk taisīt AMV. Kaut-gan nav nekāds pro un laikam tas vairāk, kā hobijs reizi mēnesī vai pat retāk uztaisīt kādu amv, bet viņējamais AMV par First Squad man patika. good_job Laikam jau viņš vairāk pa Anime apskatiem. ))

Sorry no sākuma nesapratu. Baigi dīvaini, ka visi video ir pa 30-50 sekundēm.. :(


x: Gribu dzīvot Japānā!
y: Japānas irsis
x: aj, nu nyahuj to Japānu...
 
IroniCДата: Ceturtdiena, 26.07.2012, 17:32 | Сообщение # 5
Ierindnieks
Grupa: Lietotājs
Ieraksti: 8
Reputācija: 0
Status: Offline
Mhm, zinu :D Tagad strādāju uz 2viem gariem projektiem, bet nedomāju ka tik drīz būs gatavi, jo ar matriālu radās problēmas -_-

 
H[o_0]LiGaNДата: Ceturtdiena, 26.07.2012, 18:16 | Сообщение # 6
Pulkvedis
Grupa: Administrators
Ieraksti: 227
Reputācija: 5
Status: Offline
IroniC-san, kā es tevi saprotu.. Man arī nepārtraukti vai nu subi nelīmējās vai nu zūd mapēs un jāpārtulko no jauna. hz Vēlu veiksmi projekta attīstībā un iesaku uzraksti Kadiljakam, verbūt, piekritīs AMV taisīt. ))))

x: Gribu dzīvot Japānā!
y: Japānas irsis
x: aj, nu nyahuj to Japānu...
 
IroniCДата: Ceturtdiena, 26.07.2012, 19:09 | Сообщение # 7
Ierindnieks
Grupa: Lietotājs
Ieraksti: 8
Reputācija: 0
Status: Offline
Paldies sm18 . Hmm, noteikti uzrakstīšu :)))

 
KadiljaksДата: Trešdiena, 01.08.2012, 05:42 | Сообщение # 8
Seržants
Grupa: Redaktors
Ieraksti: 25
Reputācija: 0
Status: Offline
Nu ko IroniC..tiešām labi darbi..

To ko Hooligans par mani teica - jā hobijs, bet ir vēlme pievērsties tam visam tuvāk, ko tagad grasos darīt un drīz par redline neliels amv ..

"domāju taisīt pamācības latviešu valodā iesācējiem, gribu lai Latvijā šī lieta arī atīstās"- nešpiko manu domu.. beidz tās LASĪT! nē nopietni.. pašlaik apstrādāju jau pirmo tā sacīt ievadu. Šito ideju jau izperināju pirms 2 gadiem, bet dēļ mācībām viss tika atlikt utt., bet tagad atsāku...

Par to ka atradi forumu - -.- Latvijā tādu ir +/- daudz tikai vairums ir pamiruši vai nosrprāguši pilnībā..
Ja ir intrese vai ielūkoties youtube.com/user/game134
 
H[o_0]LiGaNДата: Trešdiena, 01.08.2012, 14:41 | Сообщение # 9
Pulkvedis
Grupa: Administrators
Ieraksti: 227
Reputācija: 5
Status: Offline
Kadiljaks-san, es zinu tikai vienu populāru un vēl pagaidam +/- dzīvu forumu par anime Latvijā un tas pats ir krievu valodā. hz + ir dažas db grupas draugos, bet tur arī ieraksts ir reizi mēnesī...

x: Gribu dzīvot Japānā!
y: Japānas irsis
x: aj, nu nyahuj to Japānu...
 
KadiljaksДата: Trešdiena, 01.08.2012, 15:30 | Сообщение # 10
Seržants
Grupa: Redaktors
Ieraksti: 25
Reputācija: 0
Status: Offline
anime.lv? jes to es ar zinu... savulaik bija Otaku - nē arī tagad ir, bet atceros, kad biju reģistrējies pirms 1.5 gada tad tur viss bija maigi sakot nosprādzis... tāpat kā daudzi citi..

un draugos ir daudz šo dombiedru.. tikaiv arums satur pa pāris biedriem, tur kur ir vismaz 40 teiksim - ir kādas 5 vai 6.. no vienas grupas kur bija 1000+ cilv., un bija aktīva es ikritu, jo hvz kas pa stulbuma lēkmi administratoram bija, bet tagad iestāties tur var tikai ar admina ielūgumu..


Ierakstu rediģēja Kadiljaks - Trešdiena, 01.08.2012, 15:30
 
IroniCДата: Ceturtdiena, 02.08.2012, 02:11 | Сообщение # 11
Ierindnieks
Grupa: Lietotājs
Ieraksti: 8
Reputācija: 0
Status: Offline
Es vispār nezināju ka latviešiem ir amine forumi :D, jo cik ilgi editoju un skatijos amv nereizi neredzēju latviešu editoru.
___________________________________________________________
"domāju taisīt pamācības latviešu valodā iesācējiem, gribu lai Latvijā šī lieta arī atīstās"- nešpiko manu domu.. beidz tās LASĪT! nē nopietni.. pašlaik apstrādāju jau pirmo tā sacīt ievadu. Šito ideju jau izperināju pirms 2 gadiem, bet dēļ mācībām viss tika atlikt utt., bet tagad atsāku...
_____________________________________________________________-
Mēs jau varētu kopā uztaisīt pamācību kā taisīt amv :P kādas 15 min garu. Bet pašlaik taisu amv(varu nedaudz pastāstīt story line :D ) Tātad nezinu vai viss sanāks kā iecerēts kr4 - Pain cīnas ar naruto un saprot ka viņi ir līdzīgi un cenšas viņu glābt, bet naruto uzbrūk pain un pain noskatās kā visus viņa draugus nosit, tad viņš sadusmojas un tālāk nēesmu izdomajis :D. Nez cerams izdosies tas ko ieplānoju.


 
KadiljaksДата: Ceturtdiena, 02.08.2012, 02:36 | Сообщение # 12
Seržants
Grupa: Redaktors
Ieraksti: 25
Reputācija: 0
Status: Offline
ja ir vēlme to pamācību kopā taisīt raksti uz skype maverik3333 vai zvani 909010504 :D
 
Forums » Portāls » Fanu darbi » AMV by IroniC ^^ (^^)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Bezmaksas mājas lapu veidotājs - uCoz